Fotoobrazy, tisk fotografií na plátno i desky, fototapety, samolepky a další bytové doplňky.

0

Lizaard - fotoobrazy, tapety, interier design

Fototapety - tisk tapet

Fototapety tiskneme na nepřeberné množství materiálů - klasické tapety vyžadující lepidlo, samolepicí či magnetické tapety, fototapety lesklé, matné, sametové, stříbřité či perleťové. Tiskneme tapety jejichž povrch je hladký či různě strukturovaný: jemný či hrubý štuk, antická omítka či lněné plátno. Nejlepší by bylo materiál si osahat u nás na prodejně. Výběr z našich materiálů naleznete zde v sekci Přehled materiálů. Cena fototapety včetně tisku od 435 Kč za m2 dle materiálu a velikosti.

Na tapety můžeme natisknout motiv z naší Lizaard galerie, většina z našich motivů je verzi umožňující nekonečné dlaždicové opakování. Nebo je můžeme potisknout vámi dodaným motivem či fotografií. Tiskneme ve fotografické kvalitě, takže výsledek tisku tapet pak záleží jen na tom, jak kvalitní podklady dodáte. Jo... a v Lizaardu tiskneme bezzápachovým latexovým tiskem, takže se nemusíte bát, že by ze zdi byly barvy cítit.

Seřadit:
  • Novinky
  • Nejoblíbenější
  • Sleva

Showroom

Přijďte si prohlédnout naše výrobky zblízka. Osahejte si bohatou nabídku námi používaných materiálů a prolistujte si širokou nabídku motivů. Showroom najdete v Holešovicích, kousek od Prvního pražského měšťanského pivovaru.

LIZAARD.CZ SHOWROOM

U Průhonu 1079/40, Praha 7Nestačí vám náš výběr motivů?
Máte obrázek nebo fotku, co se vám líbí?