Fotoobrazy, tisk fotografií na plátno i desky, fototapety, samolepky a další bytové doplňky.

0

Lizaard - fotoobrazy, tapety, interier design

Magnetická barva na zeď

Magnetická barva je v posledních letech na českém trhu velkým hitem a lidé postupně začínají objevovat její praktické a dekorativní využití. My bychom Vám rádi nabídli jednu z nejkvalitnějších, která je dnes na trhu dostupná - magnetickou barvu ProMagneticPaint.

Magnetická zeď

Nejen, že ji můžete po nanesení na zeď využít jako magnetickou tabuli na psaní, ale pokud zvolíte vhodný magnetický materiál se správnou polarizací, můžete ho na zeď nanést v plátech stejně jako tapetu. Díky těmto vlastnostem se magnetická barva často používá k realizaci dětských pokojů nebo firemních prostor.

Především děti ocení to, že se dá na barvu psát křídou, stejně jako na magnetickou tabuli.

Magnetická samolepicí páska

A pokud by zatoužili dát si plakáty na stěnu, tak jak jsme to dělávali my v jejich věku… máme v nabídce další nový produkt, kterým je tenká odtrhovací samolepicí magnetická páska. Funguje stejně jako klasická odtrhávací lepenka, s tím rozdílem, že z druhé strany je magnetická. Plakát se potom jednoduše přiloží na zeď, která je natřena magnetickou barvou.

Na magnetické zdi nedrží jen malé magnetky. Vyzkoušeli jsme například obraz natištěný na dřevo, podlepený magnetickou samolepkou:

Magnetický obraz na magnetické zdi

V nabídce máme i magnetická zrcadla, která umíme i potisknout. Také drží na magnetické zdi.

Magnetické zrcadlo

Najdete u nás i magnetické tapety, které umíme potisknout a spoustu dalších materiálů...

Máte magnetický nápad a chcete jej realizovat?
Zavolejte do Lizaardu: 777 797 100

 

Další články pro inspiraci

Realizace - fototapety a samolepky

Realizace - fototapety a samolepky

Lizaard nejen tiskne. Hlavně ty složitější a rozměrnější zakázky u klientů i odborně instalujeme. Zde je ukázka některých realizací - fototapety, samolepky na nábytek, samolepky na okna a sklo.

Celý článek: Realizace - fototapety a samolepky

Magnetická barva na zeď

Magnetická barva na zeď

Magnetická barva je v posledních letech na českém trhu velkým hitem a lidé postupně začínají objevovat její praktické a dekorativní využití. My bychom Vám rádi nabídli jednu z nejkvalitnějších, která je dnes na trhu dostupná.

Celý článek: Magnetická barva na zeď

Nalepte si tapety bez lepidla

Nalepte si tapety bez lepidla

Rádi bychom Vám ukázali, že nemusíte být zrovna zdatnými tapetáři. Tiskneme totiž tapety na moderní materiály, které usnadňují instalaci. Abyste si doma vytapetovali, nepotřebujete již lepidlo na tapety, stačí Vám pouze voda a suchý hadr. Takto jednoduše si můžete domov zkrášlit tapetami SPRAY&UP.

Celý článek: Nalepte si tapety bez lepidla

Reprodukce originálů Alfonse Muchy

Reprodukce originálů Alfonse Muchy

Unikátní kolekce originálů Alfonse Muchy kvalitně natištěná na zarámované malířské plátno. Díky moderní technologii tisku je dosaženo barevné i pocitové věrnosti originálu!

Celý článek: Reprodukce originálů Alfonse Muchy

Nestačí vám náš výběr motivů?
Máte obrázek nebo fotku, co se vám líbí?