Fotoobrazy, tisk fotografií na plátno i desky, fototapety, samolepky a další bytové doplňky.

0

Lizaard - fotoobrazy, tapety, interier design

Nalepte si tapety bez lepidla

Rádi bychom Vám ukázali, že nemusíte být zrovna zdatnými tapetáři. Tiskneme totiž tapety na moderní materiály, které usnadňují instalaci. Abyste si doma vytapetovali, nepotřebujete již lepidlo na tapety, stačí Vám pouze voda a suchý hadr. Tímto jednoduchým způsobem si můžete domov zkrášlit tapetami z kategorie SPRAY&UP.

Jedná se o tapety vliesové, které neobsahují složku PVC a jsou omyvatelné. Tenká vrstva lepidla, kterou obsahuje spodní strana tapety, se aktivuje pomocí vody nastříkané rozprašovačem přímo na zeď. Zeď by měla být hladká. Pokud na některých místech budou menší prohlubně, není se čeho obávat, jelikož tapeta je svou pevností a strukturou překryje.

Tapety SPRAY&UP - nalepíte sami na vlkhou zeď

V naší nabídce (v sekci Přehled materiálů) naleznete 3 druhy těchto unikátních materiálů:

  • Vliesová tapeta MA8009 150g (Kód: AH8009)
  • Vliesová tapeta BR9708 167g (Kód: AH9708)
  • Vliesová tapeta MA8941 200g (Kód: AH8941)

Z těchto materiálů si u nás můžete nechat natisknout tapety. Stačí dodat fotografii či motiv, anebo si vybrat ze stovek vzorů v naší Lizaard Galerii.

A pak už si je jednoduše, a klidně v bílé košili či halence, sami nalepíte bez obav z umazání se od lepidla.

Tisk tapet na míru

 

Další články pro inspiraci

Realizace - fototapety a samolepky

Realizace - fototapety a samolepky

Lizaard nejen tiskne. Hlavně ty složitější a rozměrnější zakázky u klientů i odborně instalujeme. Zde je ukázka některých realizací - fototapety, samolepky na nábytek, samolepky na okna a sklo.

Celý článek: Realizace - fototapety a samolepky

Magnetická barva na zeď

Magnetická barva na zeď

Magnetická barva je v posledních letech na českém trhu velkým hitem a lidé postupně začínají objevovat její praktické a dekorativní využití. My bychom Vám rádi nabídli jednu z nejkvalitnějších, která je dnes na trhu dostupná.

Celý článek: Magnetická barva na zeď

Nalepte si tapety bez lepidla

Nalepte si tapety bez lepidla

Rádi bychom Vám ukázali, že nemusíte být zrovna zdatnými tapetáři. Tiskneme totiž tapety na moderní materiály, které usnadňují instalaci. Abyste si doma vytapetovali, nepotřebujete již lepidlo na tapety, stačí Vám pouze voda a suchý hadr. Takto jednoduše si můžete domov zkrášlit tapetami SPRAY&UP.

Celý článek: Nalepte si tapety bez lepidla

Reprodukce originálů Alfonse Muchy

Reprodukce originálů Alfonse Muchy

Unikátní kolekce originálů Alfonse Muchy kvalitně natištěná na zarámované malířské plátno. Díky moderní technologii tisku je dosaženo barevné i pocitové věrnosti originálu!

Celý článek: Reprodukce originálů Alfonse Muchy

Nestačí vám náš výběr motivů?
Máte obrázek nebo fotku, co se vám líbí?