Fotoobrazy, tisk fotografií na plátno i desky, fototapety, samolepky a další bytové doplňky.

0

Alfons Mucha - reprodkukce originálů na plátně


Reprodukce originálů Alfonse Muchy na plátně

Reprodukce originálů plakátů a obrazů Alfonse Muchy natištěné na malířském plátně v reálné velikosti. Unikátní série reprodukcí z originálů Alfonse Muchy. Reprodukce jsou vytisknuté na kvalitním malířském plátně (bavlněné plátno). Napnuto na dřevěném rámu. Motivy lze vytisknout také na materiály jako jsou Dibond nebo Balzové dřevo. 

Reprodukce originálů Alfonse Muchy

Kvalitní reprodukce

Díky moderní technologii latexového tisku je dosaženo barevné i pocitové věrnosti originálu! Podklady pro reprodukci byly získány přímo z originálů.

Dílo Alfonse Muchy

Chcete si na zeď pověsit krásná díla jako Princezna Hyacinta, Dáma s kaméliemi nebo plakát na výstavu Slovanská epopej? A to ve věrné kopii získané přímo z originálního díla Alfonse Muchy?

Pořiďte si Alfonse Muchu...

 

Další články pro inspiraci

Realizace - fototapety a samolepky

Realizace - fototapety a samolepky

Lizaard nejen tiskne. Hlavně ty složitější a rozměrnější zakázky u klientů i odborně instalujeme. Zde je ukázka některých realizací - fototapety, samolepky na nábytek, samolepky na okna a sklo.

Celý článek: Realizace - fototapety a samolepky

Magnetická barva na zeď

Magnetická barva na zeď

Magnetická barva je v posledních letech na českém trhu velkým hitem a lidé postupně začínají objevovat její praktické a dekorativní využití. My bychom Vám rádi nabídli jednu z nejkvalitnějších, která je dnes na trhu dostupná.

Celý článek: Magnetická barva na zeď

Nalepte si tapety bez lepidla

Nalepte si tapety bez lepidla

Rádi bychom Vám ukázali, že nemusíte být zrovna zdatnými tapetáři. Tiskneme totiž tapety na moderní materiály, které usnadňují instalaci. Abyste si doma vytapetovali, nepotřebujete již lepidlo na tapety, stačí Vám pouze voda a suchý hadr. Takto jednoduše si můžete domov zkrášlit tapetami SPRAY&UP.

Celý článek: Nalepte si tapety bez lepidla

Reprodukce originálů Alfonse Muchy

Reprodukce originálů Alfonse Muchy

Unikátní kolekce originálů Alfonse Muchy kvalitně natištěná na zarámované malířské plátno. Díky moderní technologii tisku je dosaženo barevné i pocitové věrnosti originálu!

Celý článek: Reprodukce originálů Alfonse Muchy

Nestačí vám náš výběr motivů?
Máte obrázek nebo fotku, co se vám líbí?