Fotoobrazy, tisk fotografií na plátno i desky, fototapety, samolepky a další bytové doplňky.

0


O Lizaardu

Udělejte si život barevnější. V Lizaardu máme tiskový a technologický park, který umožňuje kvalitně potisknout téměř cokoliv.

Samolepky a fototapety

Kvalitní samolepicí fólie a fototapety potiskneme až ve fotorealistické kvalitě. Můžete si tak polepit vybraným či dodaným motivem téměř cokoliv od ledničky, přes zeď, podlahu, dveře, okna, jízdní kolo či automobil. Zeď v pokoji nemusíte mít bílou, Lizaard vás díky fototapetám přenese třeba do pralesa. Chcete vtipnou samolepku na auto? Vyrobíme na míru.

Fotoobrazy a bytové doplňky

Chcete si vystavit fotky ze svatby či dovolené? Vyrobíme vám fotoobrazy kvalitním tiskem na plátno či luxusní fotografické papíry nebo na neprotrhnutelnou hliníkovo-sendvičovou desku či na poloprůhledné PVC, které lze efektně podsvítit. Jste romantici? Svoje fotky si můžete dát do 3D potištěných fotorámečků a fotostojánků. Vyrábíme i 3D dekorace pro svatební den či oslavy.

Bytový design

Chcete barevnost interiéru, dekorací a bytových doplňků sjednotit či sladit? Můžete mít byt v Nordic stylu, prosluněný karibským sluncem, můžete se ocitnout uprostřed vinic či levandulových polí v Provence. Nepotřebujete štětce a kyblíky s barvami, ale stačí použít fototapety, obrazy či prosvětlené panely.

Nestačí vám náš výběr motivů?
Máte obrázek nebo fotku, co se vám líbí?